Implanty zębów – sposób na promienny uśmiech

Implanty zębów są nowoczesnym i trwałym sposobem poprawiania braków w uzębieniu. Implant to niewielka śruba, wykonana z tytanu, która zastępuje korzenie zęba. Mocuje się na niej koronkę z porcelany lub ceramiki, która nie różni się od pozostałych zębów.

Pacjenci, którzy trafiają do naszej kliniki, mogą po rozmowie ze stomatologiem wybrać najlepszy implant, który będzie opłacalny pod względem finansowym. Pomożemy Ci wybrać trwałe rozwiązanie na Twoją kieszeń.

Przebieg zabiegu

Zabieg wszczepienia implantów poprzedza konsultacja, która pozwoli wybrać odpowiedni implant i ocenić stan zdrowia pacjenta.

Gdy występują niektóre choroby (cukrzyca, nowotwór, paradontoza), a także gdy pacjentka jest w ciąży, wykonanie zabiegu nie jest możliwe.

Jeśli stan zdrowia jest dobry, wszczepia się implant w znieczuleniu miejscowym i dopasowuje się do niego koronę. Czas od rozpoczęcia leczenia do jego zakończenia różni się w zależności od pacjenta. Osoby, które mają specjalne wymagania i chcą, by implanty były wykonane bardzo szybko, także znajdą dla siebie odpowiednią ofertę.

Kosz zabiegu wszczepienia implantów

Koszt zabiegu różni się w zależności od:

  • rodzaju użytej śruby

  • rodzaju korony protetycznej

  • wyboru łącznika protetycznego

Kosztem są także konsultacje i diagnostyka implantologiczna.

Nasz gabinet wykonuje implanty za pomocą sprawdzonych i nowoczesnych systemów. Dzięki temu masz pewność, że nowe zęby będą się świetnie prezentowały i pozostaną na swoim miejscu przez lata.

Implanty przyczyniają się do znacznego poprawienia jakości zdrowia i życia. Dzięki nim można uchronić zęby przed kolejnymi uszkodzeniami i poprawić wygląd twarzy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.