Quality Dent to sympatyczny dentysta, który przyjaźnie powita nie tylko dzieci, ale również i osoby dorosłe. Każdy nasz pacjent jest wyjątkowym gościem traktowanym z należytą mu cierpliwością i troską.

Profilaktyka sprawi, że Twoje zęby na dłużej pozostaną białe, twarde i zdrowe. Dzięki odpowiednio dobranym zabiegom przeprowadzonym w naszym gabinecie w Poznaniu, zachowasz piękny uśmiech przez długi czas.

Nasz stomatolog rzeczowo doradzi każdej osobie, która rozważa wykonanie implantów. W zależności od indywidualnych możliwości finansowych i stanu zdrowia, pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie.

Nie tylko dzieci poddaje się leczeniu ortodontycznemu. Mile widziani są również dorośli, którzy chcieliby poprawić estetykę wyglądu oraz zapobiec chorobom wynikającym z nieprawidłowego przeżuwania.

Jeśli od jakiegoś czasu towarzyszy Ci ból, który może oznaczać zapalenie tkanek albo ropień, to niezwłocznie się z nami skontaktuj! Zaoferujemy Ci odpowiednio dopasowaną pomoc oraz uśmierzenie bólu.

Dla osób, które posiadają ubytki w uzębieniu oferujemy profesjonalne usługi protetyki stomatologicznej. Wykonane przez nas protezy będą trwałe oraz odpowiednio dopasowane nie tylko kształtem, ale również kolorem.

Ze względu na picie kawy, herbaty czy też palenie papierosów, zęby tracą swoją naturalną biel, tak bardzo pożądaną przez wiele osób. W naszym gabinecie w Poznaniu wykonamy różnorodne metody wybielania zębów.